TalTech alustas mängu teravamalt ja võitis avaveerandi 21:15, kuid poolajapausile mindi 41:41 eduseisul. Punkt-punktis heitlus jätkus ka kolmandal veerandajal, mille järel võõrustajad juhtisid 65:64. Neli minutit enne lõppu oli Rapla veel punkti kaugusel, aga siis tegi TalTech 8:2 spurdi. Külalised sellele vastata ei suutnud ja TalTech teenis 92:85 võidu.

Võitjate resultatiivseimad olid Gregor Ilves 16 ja Kasper Suurorg 15 punktiga. Oliver Metsalu lisas 14 ja Rasmus Andre 12 silma. Rapla poolelt kogusid Martin Paasoja ja Eric Hunter mõlemad 21 punkti.

Kolme võiduni peetava seeria neljas kohtumine toimub neljapäeval Raplas ja vajadusel viies pühapäeval Tallinnas.

Esimese kohtumise võitis TalTech kodus lisaaja järel 82:75, teises matšis oli Rapla kodusaalis tänu Martin Paasoja viimaste sekundite viskele parem 77:76.