Tammemaa ja Tähe koduklubi Berliini Recycling Volleys jäi finaalseerias Friedrichschafeni vastu mängudega 0:2 kaotusseisu, aga seejärel võideti kolm matši järjest. Pühapäeval ei antud otsustavas matšis vastastele mingit võimalust, Berliin jäi koduväljakul peale 3:0 (16, 16, 17).

Berliini resultatiivseim oli 17 punktiga Marek Šotola, Tammemaa ja Täht pühapäeval platsile ei saanud.

Belgia kõrgliiga finaalis läksid vastamisi Henri Treiali võistkond Roeselare ja Renet Vankeri tiim Maaseik. Ka seal läks meistri selgitamiseks vaja viiendat mängu. Roeselare võitis võõrsil 3:0 (22, 20, 23), kogu seeria kuulus neile mängudega 3:2.

Treial Roeselare poolelt väljakul ei käinud, Maaseiki põhisidemängija Vanker punktiarvet ei avanud.

Prantsusmaal selgitati meister kahe mängu kokkuvõttes. Märt Tammearu koduklubi Tours kaotas Saint-Nazaire’le võõrsil esimese matši 1:3. Täna võitis Tours kodus geimidega 3:2 (-21, 18, 27, -21, 15) ja tšempion otsustati kuldses geimis. Seal jäi 15:12 peale Saint-Nazaire ning meistritiitel kuulus neile.

Tammearu oli pühapäeval 14 punktiga Tours’i paremuselt teine skooritegija, Aboubacar Drame Neto arvele jäi 28 punkti.