Tänavust hooaega üle ootuste hästi alustanud Kalju haaras ka laupäeval mängu dikteerimise enda kätte, luues juba esimesel veerandtunnil mitmeid arvestatavaid võimalusi. Kalevi väravalukk muugiti esmakordselt lahti 25. minutil, kui karistusalas vabaks jäetud Promise David lõi hooaja kuuenda värava. Poolaja viimastel sekunditel avanes Kanada mängumehel suurepärane võimalus lüüa ka teine, kuid ründaja keeras endal värava ees viimasel hetkel jalad sõlme. Poolajapausile läks Kalju 1:0 eduseisus.

Mängu teist vaatust alustas teravamalt Kalev, kuid hoogsalt viigiväravat jahtima asunud Tallinna klubi sai peagi hoopis ise nõelata. Rommi Sihti söödu järel pääses 55. minutil väravavahiga silmitsi Alex Matthias Tamm, viies oma hooaja seitsmenda väravaga Kalju 2:0 juhtima. Järgnenud pooltunnil avanes arvestatavaid võimalusi ka Kalevil, kuid Henri Perki seljataha palli toimetada ei suudetud. Mängu viimastel sekunditel määrati Promise terava tegutsemise järel Kaljule veel ka 11 meetri karistuslöök, kuid Tamme ürituse suutis Oskari Forsman tõrjuda.